Lada Richterová

Psi: anglický kokršpaněl Bína, nar. 10.11.2003
       border collie Cat Ballow Hardy Horde (Kety), nar. 23.5.2006
       border collie Belle Viktoria Hola Hopa (Viki), nar. 11.12.2010
 

S Bínou jsem se věnovala agility, v poslední době je hlavně naším rodinným kamarádem a spolehlivým hlídačem. Má složenu zkoušku z poslušnosti ZOP. S Kačenkou jsme zkusily různé psí aktivity – agility, frisbee, sportovní kynologii, flyball, obedienci i pasení. V poslední době se věnujeme hlavně obedienci, ale rády si jdeme zatrénovat flyball nebo agility. Také se věnujeme canisterapii.

 
Psí holky jsou však především našimi skvělými rodinnými parťáky.
 
Složené zkoušky Kety: LA1, ZOP, ZPU1, BH, ZZO,OBZ, OB1, OB2, OB3 a dále zkouška vloh
ovčáckého psa
Složené zkoušky Viki: OBZ
 
 
 
Lucie Vetterlová
 
Pes: výmarský ohař Iggy bez PP, nar. 24.7.2006
       výmarský ohař Gamepoint Bottle Rocket (Esti), nar. 12.4.2011
 

Iggyho jsme si původně pořídili spíše jako parťáka, ale postupem času jsme pronikly do tajů kynologie a nyní cvičíme pokaždé když máme volnou chvilku. Vyzkoušeli jsme agility, frisbee i flyball, kterého se nakonec držíme. Po čase jsme se dostali k záchranářskému výcviku a už to budou dva roky co jsme členy Záchranné brigády KHK. No ani nevím jak se to semlelo, ale začali jsme se věnovat i obedienci, která baví nejen mě, ale hlavně Igouše. 
Co říci o Satanovi.......no svému jménu rozhodně ostudu nedělá, je to rakeťák. A ač někteří nevěří, tak víc mazlícího psa jsem neviděla, i když jeho potřebu fullkontaktu ne vždy všichni ocení :-)

 
Složené zkoušky Iggy: ZOP, RH-E, ZZZ, ZZP1, OBZ
 
 
 
Jindra Pecháček
Zakladatel našeho cvičáku.
Pes: Ro NO-medium z trutnovského útulku
30.7.2010 prohrál Jindra boj se zákeřnou nemocí.
 
 
 
Dana Valešová
 
        
Psi: border collie Andromeda Sub Tilia (Medy), nar. 11.4.2007
      "minisetr" Bessy, nar. 12.9.2003
 

Prvním psím kamarádem je Bessinka, se kterou jsem začala běhat agility a pár let jsme u toho vydržely a občas se nám zadařilo. Největším úspěchem je 4. místo na MČR v roce 2007 v kategorii L a postup do LA3. Pak už to byl jen krůček k tomu, abych jsem si pořídila svou vysněnou borderku a tou se stala Medy. Kvůli zranění jsem musela s agility přestat, ale naštěstí se naskytla možnost vyzkoušet obedienci a protože je Medynka hodně temperamentní a potřebuje zaměstnat, začaly jsme cvičit pravidelně. Obě holky to moc baví a mě taky. S Medy ještě lehce zkoušíme i frisbee, sportovní kynologii a flyball.

 
Složené zkoušky Bessy: LA1, LA2, LA3, ZOP, ZZO
Složené zkoušky Medy: ZZO, ZOP, ZPU-1, OBZ, OB1, OB2, OB3
 
 
 
Radek Škultéty
 
Psi: border collie Blackie bez PP, nar. 19.11.2008
      border coliie Devil´s Why Sub Tilia (Why), nar. 18.12.2011
 

První psí parťák v rodině byla Blackie, se kterou jsem začal dělat obedienci a tou se také v současné době zabýváme nejvíce. Dále se spíše pro radost věnujeme flyballu, frisbee a pasení oveček. Jako druhou do teamu jsem si pořídil Whyu, která je více temperamentní, než Blekota a proto bude také dost všestranná.

 
Složené zkoušky Blackie: OBZ, OB1, OB2, ZVOP
 
 
 
Jan Trnka
 
Pes: jack russel terier Woody
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dagmar Semeráková
 
  Pes: výmarský ohař Kim
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Slávka Kreiselová
 
Pes:  íženec Rocky, nar. 23.1.2009
 

Rocky je potomek z lásky australské honácké fenky a tatínka špringršpaněla. Je to můj bezva kámoš, parťák a důležitý člen rodiny. Zkoušíme spolu různé psí aktivity a postupně zjišťujeme co nám nejvíce půjde, ale nejraději Rockyho baví blbnutí s balonky, klacky, přetahovaná, řádění ve vodě.

Složené zkoušky: OBZ
 
 
 
Lenka Machová
 
  Pes: louisianský leopardí pes Abaggio Dogo Dogino (Ros), nar. 11.5.2009
 

Ros je můj nejlepší kamarád a i přesto, že má někdy svojí hlavu, je to všestranný sporťák. Ve volném čase nás nejvíc baví běh a kolo, v zimě běžky. Když je příležitost, nenechá se Ros zahanbit ani v psím tanci ani v agility, přesto se věnujeme hlavně Obedienci.

Složené zkoušky: OBZ
 
 
 
Anežka Rybová
 

  Psi: border collie Mia bez PP nar.5.2.2008
     border collie Def Leppard Sub Tilia (Defí), nar. 18.12.2011


V roce 2008 jsem si pořídila Miu s její "výjimečnou" povahou. O rok a půl později jsme společně začaly věnovat obedienci a úplně jsme se do ní zamilovaly, tedy aspoň já, Mia má na to někdy vlastní názor. Každý závod
či zkouška je pro nás velkou výzvou. Jinak nás ještě baví flyball. Pak jsme si do party přibraly Defíčka. U něj předpokládám, že bude umět naprosto všechno:-). A hlavně z něj vyroste skvělej kámoš.

Složené zkoušky: OBZ, OB1


 

Blanka Čápová

Pes: Arabela Windy Luck

 

 

Radka Morávková


Pes: border collie Brave Ebony Hola-Hopa (Bony), nar. 11.12.2010


Bony je můj první pes, takže se všechno učíme společně. Zkoušíme všechno možné, ale pravidelně trénujeme zatím jen obedienci. Ve volném čase se učíme triky z dogdancingu a různé blbiny, aby si Bony zaměstnal hlavu. Rádi taky podnikáme výlety, takže když je přijatelné počasí, vyrazíme i na celý den do přírody.

Bonýsek je milovník všeho živého, od chlupatých mazlíků, přes děti až po důchodce. Lepšího parťáka jsme si přát nemohli.

Složené zkoušky: ZOP